| RICHIE KOTZEN |
|
|
|
Richie Kotzen is een Amerikaanse gitaarvirtuoos die met name bekend is geworden met de groepen Poison en Mr. Big. Hij beperkt zijn unieke gitaartechniek niet tot één stijl, het gaat van rock, blues, jazz, pop naar soul muziek. Dat hij live op z'n best is, liet hij al meerdere malen in de Boerderij zien! Richie begon zeer jong met het bespelen van de gitaar en piano. Op 19 jarige leeftijd debuteerde hij met een titelloos album. Dit album werd door veel media opgepikt en hij kreeg veel aandacht voor de, toen al, sublieme speelstijl. Twee jaar later trad hij toe tot Poison en schreef meteen een gedeelte van het succesalbum ‘Native Tongue’. Enkele jaren later nam hij het stokje over van Paul Gilbert in de band Mr. Big. Ook met deze band had Richie veel succes. Toch laat Kotzen op zijn solo-albums en samenwerkingen, bijvoorbeeld met Greg Howe en TM Stevens, pas echt zien wat voor vlees hij in de kuip heeft. In 2006 opende Richie nog de concerten van The Rolling Stones in Japan.
Het voorprogramma wordt verzorgd door de band Porn Queen. Deze band is in 2007 opgericht door twee Braziliaanse muzikanten, Lucas Ferraz (zang en gitaar) en Fred Barreto (gitaar). Porn Queen heeft al verschillende concerten in Europa op haar naam staan. Ze tourde tussen 2010 en 2011 onder andere met voormalig Guns N Roses bandleden ‘Slash’ en Duff McKagan ‘. In september 2011 wonnen zij de eerste prijs tijdens het NetRock festival wat wereldwijd via internet werd uitgezonden.
Kassa open: 19.30 uur Voorverkoop: € 23,- (excl. servicekst) Klik hier om online kaarten te kopen!
Let op, het goedkoopst bent u uit om in de voorverkoop te kiezen voor e-tickets (Ticketfast). De servicekosten zijn in dit geval 2,75 euro per kaartje (exclusief eventuele creditcard / ideal kosten). De kaarten worden naar u toe gemaild en aan de kassa gescand.
|
||||
| Laatst geupdate op ( woensdag 18 januari 2012 ) | ||||
| < Vorige | Volgende > |
|---|
|
Deel deze pagina |


