Cultuurpodium Boerderij
Het is vandaag: donderdag 24 mei 2012
Dana Fuchs Afdrukken E-mail

Soul, blues en rock’n roll, dat is waar de Amerikaanse zangeres en songwriter Dana Fuchs voor staat. Met een krachtige, rauwe stem weet ze tijdens een concert het publiek in een mum van tijd te overtuigen. Al twee keer eerder bewees ze dit met fantastische optredens in de Boerderij!

Na flink wat omzwervingen belandde Dana op haar 19de totaal berooid in New York, waar ze aan de kost probeerde te komen als zangeres in het lokale clubcircuit. Daar werd ze opgemerkt door mensen die op Broadway het leven van Janis Joplin op toneel zetten. Dana deed auditie en werd op slag aangeworven om vier avonden per week de rol van Janis te spelen. De debuutplaat die daaruit volgde, was in een mum van tijd uitverkocht.

Op het podium staat ze, met haar wilde, blonde krullen, fantastische begeleidingsband en een strot waar je U tegen zegt, absoluut haar mannetje. Haar rauwe en doorleefde stem maakt het geheel compleet. De uit Florida afkomstige zangeres Dana Fuchs staat voor een flinke portie powerhouse blues, waarbij je je Janis moet voorstellen, begeleid door meest energieke versie van de Stones.

Dana Fuchs

 

 

Gitaartalent en blueswonder Bas Paardekooper zal met zijn band 'The Blew Crue' het voorprogramma verzorgen. Bas presenteerde onlangs nog zijn debuutalbum 'The Blues on my Side' in een bomvol Podiumcafe van de Boerderij.


Datum: vrijdag 13 augustus 2010
Locatie: Dommelsch zaal

Kassa open: 19:30 uur
Aanvang: 20:30 uur

Voorverkoop: € 19,- (excl. servicekst)
Avondkassa: € 22,- (indien beschikbaar)

Koop hier je kaarten online!


Links:
Dana Fuchs www.danafuchs.com


Informatie voorverkoop:
Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle grotere Postkantoren, Free Record Shops en VVV's. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (postkantoren, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.


Informatie tapas:
Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.

Resensie(s)
Toevoegen
Giel van der Hoeven (thebluesa - Dana Fuchs is een meissie met   | 83.128.79.xxx | 2010-08-15 02:23:43
Dana Fuchs was met haar band voor de tweede maal dit jaar in ons land. En wel voor optredens in cultuurpodium de Boerderij te Zoetermeer op vrijdag 13/08 en een festival optreden op Huntenpop in het DRU-Park te Ulft op zaterdag 14/08. Wij waren bij de eerste gelegenheid aanwezig, een locatie waar de Amerikaanse soul-rock singer-songwriter in 2008 en 2009 ook al acte de présence gaf. Om de één of andere reden worden zangeressen als Dana Fuchs en bijvoorbeeld een Beth Hart in ons landje van kritische muziekliefhebbers toch steeds als eerste in Europa liefdevol omarmd. Terwijl commercieel succes - dus de mega verkoop van cd’s/dvd’s - dan weer uitblijft. Bij Dana Fuchs valt daar wel iets voor te zeggen, de debuut CD die van haar uitkwam was tevens het laatste studioalbum tot nu toe: ‘Lonely For A Lifetime‘ uit 2003 alweer. Al werden we tussentijds wel verblijdt met de ‘Across The Universe’ (2007) soundtrack en met het live album annex dvd ‘Live in NYC’ (2008). Haar volge...
Schrijf recensie
Naam:
Titel:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Security Image
Voer de anti-spam code in die in het plaatje staat.
Laatst geupdate op ( donderdag 15 juli 2010 )
 
< Vorige   Volgende >

Deel deze pagina

Volg ons

Cultuurpodium Boerderij Twitter Cultuurpodium Boerderij Facebook  
| Best bekeken met een schermresolutie van 1024 x 768 pixels |
| Best bekeken met Mozilla FireFox of Internet Explorer 8 |
| © 2008 Cultuurpodium Boerderij | Alle rechten voorbehouden |
| design en realisatie door 12Hoog & Stopidesign |