|
De jonge, maar zeer talentvolle en muzikale gitarist Eric Steckel is deze avond te zien op het podium van de Boerderij. Hij zal worden begeleid door Bas Paardekooper met zijn band The Blew Crue!
Het jonge supertalent Eric Steckel uit Allentown Pennsylvania is de absolute bluessensatie van dit moment. Terwijl leeftijdsgenoten klooien met de nieuwste computergames, speelt deze topgitarist al de sterren van de hemel. Zo langzamerhand staat zijn cd steeds vaker in de bakken naast die van Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan en Freddie King. Eric Steckel is de ontdekking van blueslegende John Mayall die hem mee nam op diens Europese tournee twee jaar terug.
Bas Paardekooper & The Blew Crue verzorgde onlangs een fantastisch optreden in een bomvol Podiumcafé en staat ook bij Aynsley Lister in het voorprogramma. Paardekooper is onder andere geïnspireerd door Stevie Ray Vaughan, Walter Trout en Jimi Hendrix en laat zich het beste omschrijven als Amerikaanse Bluesrock. Kortom, de perfecte begeleidingsband voor Eric Steckel!
Datum: Woensdag 16 december 2009 Locatie: Dommelsch zaal
Kassa open: 19:30 uur Aanvang: 20:30 uur
Voorverkoop: € 13,- (excl. servicekst) Avondkassa: € 16,- (indien beschikbaar)
Link TicketService
Links: Eric Steckel www.ericsteckel.com Eric Steckel MySpace www.myspace.com/ericsteckelband Bas Paardekooper www.baspaardekooper.com
Informatie voorverkoop: Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle grotere Postkantoren, Free Record Shops, GWK's en VVV's. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (postkantoren, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.
Informatie tapas: Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.
|