Cultuurpodium Boerderij
Het is vandaag: donderdag 24 mei 2012
Home
vandaag
deze maand
Vorige maand Vorige dag
Volgende dag Volgende maand

LARGE & BOERDERIJ PRESENTS: ROCKFABRIEK MET 666 THE NIGHTMARE Afdrukken

Op zaterdag 7 april organiseert de Boerderij in samenwerking met Large Popmerchandising de Rockfabriek. De eerste editie van de Rockfabriek, dé discoavond voor alle rockliefhebbers, zal er één worden om niet snel te vergeten. Tijdens deze avond zullen niet alleen alle klassieke rocksongs van bands als Van Halen, Alice Cooper, Rainbow, Kiss, Deep Purple, Led Zepelin, AC/DC, Uriah Heep en Iron Maiden voorbij komen. In de grote zaal zal de band 666 The Nightmare het publiek laten Rocken!

‘His number is six hundred and sixty six. Het rockgezelschap met dezelfde naam is een beest van een band! 666 The Nightmare is de volledige naam en omgeven door mysterie brengt dit 7 - koppige rockmonster een angstaanjagende show vol glam- en hardrockcovers. De sleutelwoorden bij 666 The Nighmare? De jaren ’70, herkenning en hardrock. De bizar uitgedoste muzikanten van deze 7-koppige band hebben hun ziel en zaligheid verkocht aan hun eerste, hun grote, hun énige liefde: HARDROCK.

Grootse klassiekers en onweerstaanbare evergreens worden daarbij op een indrukwekkende en behoorlijk authentieke wijze gebracht. Alsof Alice Cooper een verbond is aangegaan met Kiss waarbij Jimi Hendrix als gitaarleraar fungeerde en – jawel - ABBA de zangkoortjes voor haar rekening nam. Freddie Mercury en Nina Hagen zagen dat het goed was. Deep Purple, Slade en The Sweet knikten instemmend. En zelfs The Osmonds en Mud fronsten bewonderend de wenkbrauwen... '666 The Nightmare' brengt het allemaal samen en het klinkt alsof het nooit anders bedoeld is!

Image  

Bekijk hier het aanbod van Large Popmerchandising!


Datum: zaterdag 7 april 2012
Locatie: Dommelsch zaal

Kassa open: 21.00 uur
Aanvang: 21.00 uur

Voorverkoop: €9,- (excl. servicekst)
Avondkassa: €12,- (indien beschikbaar)

Klik hier om online kaarten te kopen!


Links: http://www.666thenightmare.nl/

Informatie voorverkoop:
Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle Free Record Shops, enkele Plato's en VVV's, een volledige lijst met voorverkooppunten is te vinden op de Ticketservice website. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (Free Record Shops, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.

Let op, het goedkoopst bent u uit om in de voorverkoop te kiezen voor e-tickets (Ticketfast). De servicekosten zijn in dit geval 2,75 euro per kaartje (exclusief eventuele creditcard / ideal kosten). De kaarten worden naar u toe gemaild en aan de kassa gescand.


Informatie tapas:
Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.


 

Terug


Deel deze pagina

Volg ons

Cultuurpodium Boerderij Twitter Cultuurpodium Boerderij Facebook  
| Best bekeken met een schermresolutie van 1024 x 768 pixels |
| Best bekeken met Mozilla FireFox of Internet Explorer 8 |
| © 2008 Cultuurpodium Boerderij | Alle rechten voorbehouden |
| design en realisatie door 12Hoog & Stopidesign |