Roine Stolt, bekend van Transatlantic en The Flower Kings, richtte samen met Nad Sylvan (van het Genesis soundscape project Unifaun) het briljante Agents of Mercy op. Eind jaren ’60 / begin jaren ’70 prog en artrock, met flarden authentieke Genesis. Enkele maanden terug bracht de groep het album 'DramaRama' uit, waarvan een preview op hun website te horen is. Check www.agentsofmercy.com voor een paar mooie songs!
Het Nederlandse 'Sky Architect' zorgt voor een opleving van de jaren '70 symfonische rock. Op het debuutalbum “Excavations of the Mind” staan complexe, dynamische, veelzijdige en symfonische rocknummers.
Datum: zaterdag 24 september 2011 Locatie: Dommelsch zaal
Informatie voorverkoop: Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle grotere Postkantoren, Free Record Shops en VVV's. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (postkantoren, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.
Let op, het goedkoopst bent u uit om in de voorverkoop te kiezen voor e-tickets (Ticketfast). De servicekosten zijn in dit geval 2,50 euro per kaartje. De kaarten worden naar u toe gemaild en aan de kassa gescand.
Informatie tapas: Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.