Cultuurpodium Boerderij
Het is vandaag: donderdag 24 mei 2012
HOME
vandaag
deze maand
Vorige maand Vorige dag
Volgende dag Volgende maand

BLUES OP ZONDAG met Jean Paul Rena & Terrawheel Afdrukken

Jean Paul Rena Paul Rena is een 120 kilo wegende “Boogieman” uit Den Haag. Deze ‘white boy’ komt uit een muzikaal kunstenaarsgezin, perst de muziek uit zijn gitaar en neemt het publiek op toer langs Roots, Blues en Rock. Mede dankzij de vele optredens in binnen- en buitenland is Jean-Paul als zanger en gitarist gegroeid sinds de debuut-cd.

Zijn laatste cd Can't Be Satisfied is basic, rauw, recht voor z'n raap, ongecompliceerd, eerlijk en powerful. Zelfgepende songs worden afgewisseld met nummers als Hoochie Coochie Men en Voodoo Chile, die Rena op inventieve wijze naar zijn eigen hand zet.

 

Daarbij is een hoofdrol weggelegd voor mondharmonica-speler Bas Kleine en de strak voortdenderende ritmesectie van drummer Rolf Caron en bassist Ruben Byther.


Datum: zondag 10 april 2011
Locatie: Podiumcafé

Deur open: 14 uur
Aanvang: 14.30 uur
Entree: €6,- (geen voorverkoop)


Link:
Jean Paul Rena www.jprena.com


Ben je een DJ of zit je in een band uit Zoetermeer en wil je ook in het podiumcafé spelen? Mail dan naar Floris op Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken . Wellicht sta je dan binnenkort te spelen op het podium!

Op maandagavond worden culinaire themaworkshops verzorgd in de keuken van het podiumcafé. Voor meer informatie en inschrijving zie www.hecopartyservice.nl.

Terug


Deel deze pagina

Volg ons

Cultuurpodium Boerderij Twitter Cultuurpodium Boerderij Facebook  
| Best bekeken met een schermresolutie van 1024 x 768 pixels |
| Best bekeken met Mozilla FireFox of Internet Explorer 8 |
| © 2008 Cultuurpodium Boerderij | Alle rechten voorbehouden |
| design en realisatie door 12Hoog & Stopidesign |