Cultuurpodium Boerderij
Het is vandaag: donderdag 24 mei 2012
Home
vandaag
deze maand
Vorige maand Vorige dag
Volgende dag Volgende maand

KOFI BAKER'S tribute to CREAM (ft Tony Spinner en Daniele Labbate) Afdrukken

Image Kofi Baker's (zoon van de fameuze Cream drummer Ginger Baker) band is het ultieme eerbetoon aan Cream. De combinatie van Cream's innovatieve en experimentele stijl gespeeld door de virtouze muzikanten Kofi Baker, Tony Spinner (oa Toto) en Daniele Labbate (oa Chieli Minucci).

Ze weten de sfeer en energie van de jaren '60 en '70 te vangen en voegen hun eigen, kenmerkende geluid toe. Frontman Tony Spinner zingt en zorgt voor fantastische gitaarsolo's, Daniele Labbate legt sterke en vernieuwende baslijnen neer en Kofi Baker hanteerd complexe polyritmiek, geleerd van zijn vader. Kofi Baker's Tribute to Cream bevat tevens nummers van Blind Faith en Jimi Hendrix.


powered by Arrow Datum: vrijdag 13 mei 2011
Locatie: Dommelsch zaal

Kassa open: 19:30 uur
Aanvang: 20:30 uur

Voorverkoop: € 18,- (excl. servicekst)
Avondkassa: € 21,- (indien beschikbaar)

Koop hier je kaarten online!


Links:
Kofi Baker www.kofibaker.com
Tony Spinner www.tonyspinner.com
Daniele Labbate www.myspace.com/danielelabbate


Informatie voorverkoop:
Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle Free Record Shops, enkele Plato's en VVV's, een volledige lijst met voorverkooppunten is te vinden op de Ticketservice website. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (Free Record Shops, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.

Let op, het goedkoopst bent u uit om in de voorverkoop te kiezen voor e-tickets (Ticketfast). De servicekosten zijn in dit geval 2,50 euro per kaartje. De kaarten worden naar u toe gemaild en aan de kassa gescand.


Informatie tapas:
Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.

Terug


Deel deze pagina

Volg ons

Cultuurpodium Boerderij Twitter Cultuurpodium Boerderij Facebook  
| Best bekeken met een schermresolutie van 1024 x 768 pixels |
| Best bekeken met Mozilla FireFox of Internet Explorer 8 |
| © 2008 Cultuurpodium Boerderij | Alle rechten voorbehouden |
| design en realisatie door 12Hoog & Stopidesign |