Cultuurpodium Boerderij staat het eerste weekend van april 2011 volledig in het teken van het nieuwe album ‘Passion’ van de Britse progrockformatie Pendragon. Het ‘Mega Daze Europe’ weekend is een absolute must voor iedere Pendragon fan.
Zaterdagavond krijg je bij binnenkomst een exemplaar van een special edition van het nieuwe album ‘Passion’ (CD en DVD), een exclusief ‘Mega Daze’ t-shirt, een Pendragon lanyard en een ‘Mega Daze’ laminate. Een voordeel voor alle bezoekers van Mega Daze is dat jullie als eerste het album in handen krijgen! Uiteraard is er deze avond een volledig optreden van Pendragon!
Pendragon is een Engelse progressieve rockband, in 1978 opgericht door gitarist Nick Barrett in Stroud, Gloucestershire in het hart van de Cotswolds, Engeland. Na in het begin optredens als voorprogramma te hebben gedaan voor groepen als Marillion en Arena begon het balletje te rollen en werd het aantal fans steeds groter. Inmiddels is Pendragon een van de bekendste en grootste groepen in het progressieve genre.
Een verzoek van Pendragon: Heb je een kaart gekocht voor dit weekend? Mail je maat van je shirt even door naar
Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
. De maten voor dames, heren en unisex shirts zijn de volgende: S, M, L, XL of XXL.
Datum: zaterdag 2 en zondag 3 april 2011 Locatie: Dommelsch zaal
Informatie voorverkoop: Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle grotere Postkantoren, Free Record Shops en VVV's. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (postkantoren, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.
Informatie tapas: Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.