L'IMAGE ft Tony Levin, Steve Gadd, Mike Mainieri, David Spinozza & Warren Bernhardt
L'Image, "The Best Band You Never Saw"!
Niet zo gek overigens, deze band bestond enkel eind jaren ’60 en begin jaren ’70, maar werd onlangs door vibrafonist Mike Mainieri nieuw leven in geblazen. Naast Mainieri bestaat L’Image uit drummer / slagwerker Steve Gadd, bassist Tony Levin, toetsenist Warren Bernhardt en gitarist David Spinozza. Platen had de groep nooit gemaakt in de ‘early years’ maar in 2009 nam de band dan het langverwachte album ‘2.0’ op.
Steve Gadd staat bekend als een van de meest vooraanstaande drummers ter wereld. Hij speelde mee met artiesten als Paul Simon, Eric Clapton, Steely Dan, Al Jarreau en Simon & Garfunkel. Geen drummer heeft een indrukwekkender discografie dan Gadd!
De Amerikaanse meesterbassist Tony Levin staat bekend om zijn innovatieve geest en is medeverantwoordelijk voor de popularisering van de Chapman Stick en de Steinberger contrabas. Voor veel bassisten is Levin de meest invloedrijke bassist ter wereld!
De carrière van de wereldberoemde vibrafonist Mike Mainieri omspant bijna vijf decennia, waarin hij samenwerkte met zo ongeveer alle groten der aarde. Eind jaren zeventig vormde hij de legendarische groep Steps Ahead.
Datum: dinsdag 2 november 2010 Locatie: Dommelsch zaal
Informatie voorverkoop: Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle grotere Postkantoren, Free Record Shops en VVV's. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (postkantoren, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.
Informatie tapas: Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.