Cultuurpodium Boerderij
Het is vandaag: zaterdag 04 februari 2012
PROGRAMMA
vandaag
deze maand
Vorige maand Vorige dag
Volgende dag Volgende maand

BEST OF BLUES met ERIC SARDINAS, OLI BROWN & THE RHYTHM CHIEFS Afdrukken

Eric Sardinas Na twee succesvolle edities met Snowy White en Peter Green volgt vrijdag 8 oktober de derde Best of Blues avond met drie fantastische bluesbands, namelijk Eric Sardinas & band, Oli Brown Band en The Rhythm Chiefs.

Met z’n gezicht verborgen achter zijn lange baard en cowboyhoed profileert Sardinas zich als een echte slide-gitaarvirtuoos, maar ook een bluesman in hart en nieren. Al op zijn zesde pingelt hij op zijn eerste gitaar en is hij al een liefhebber van de deltablues. Hij heeft een eigen stijl ontwikkeld, waarin naast de blues ook een prominente plek voor ouderwetse rock ’n roll is.

Tot 2000 had de jonge Oli Brown geen gitaar aangeraakt. Vanaf 2006 (hij was toen 16 jaar!) tourde hij tweemaal door Amerika en opende voor artiesten als Buddy Guy, Koko Taylor en Taj Mahal en in Europa voor Walter Trout, John Mayall en Paul Jones. Diverse rock-en bluesmagazines waren razend enthousiast over het spel van Oli. Ook gaf Oli in februari dit jaar nog een zeer overtuigend optreden in de Boerderij!

Al jaren bekend staand als 'de jongste bluesband van Nederland', toert het drietal er lustig op los. En als je dan zo jong bent en op alle leuke podia hebt gespeeld, terwijl je waarschijnlijk nog lang niet op je muzikale hoogtepunt bent, zegt dat toch wel iets. Want de Rhythm Chiefs mogen dan wel jong zijn, maar de muzikale kwaliteiten liggen nu al ver boven 'zeeniveau...'


Datum: vrijdag 8 oktober 2010
Locatie: Dommelsch zaal

Kassa open: 19:00 uur
Aanvang: 19:30 uur

Voorverkoop: € 20,- (excl. servicekst)
Avondkassa: € 23,- (indien beschikbaar)

Koop hier je kaarten online!


Links:
Eric Sardinas www.ericsardinas.com
The Rhythm Chiefs www.rhythmchiefs.nl
Oli Brown Band www.oliselectricblues.co.uk


Informatie voorverkoop:
Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle grotere Postkantoren, Free Record Shops en VVV's. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (postkantoren, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.


Informatie tapas:
Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.

Terug


Deel deze pagina

Volg ons

Cultuurpodium Boerderij Twitter Cultuurpodium Boerderij Facebook  
| Best bekeken met een schermresolutie van 1024 x 768 pixels |
| Best bekeken met Mozilla FireFox of Internet Explorer 8 |
| © 2008 Cultuurpodium Boerderij | Alle rechten voorbehouden |
| design en realisatie door 12Hoog & Stopidesign |