De legendarische Engelse bluesmuzikant John Mayall wordt als de vader van de Engelse blues beschouwd en mag gerust een van de belangrijkste personen in de geschiedenis van de blues genoemd worden. Zijn Bluesbreakers betekende voor veel muzikanten (Eric Clapton, Peter Green, Mick Fleetwood) een springplank aan het begin van hun carrière. Ondanks zijn leeftijd (76 jaar) weet Mayall nog steeds vlammende optredens te geven.
In 2008 gaf Mayall niet verder te gaan met zijn Bluesbreakers, maar gelukkig werd wel een nieuwe band geformeerd waarmee in 2009 de wereld over getourd werd. Ook bracht John Mayall vorig nog zijn laatste studioalbum 'Tough' uit, waarvan hij zeker enkele nummers van zal spelen deze avond. Een must voor iedere bluesliefhebber. Dit is het enige optreden in Nederland!
Datum: zondag 13 juni 2010 Locatie: Dommelsch zaal
Kassa open: 19:30 uur Aanvang: 20:30 uur
Voorverkoop: € 29,- (excl. servicekst) Avondkassa: € 32,- (indien beschikbaar)
Koop hier je kaarten online!
Links: John Mayall www.johnmayall.com
Informatie voorverkoop: Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle grotere Postkantoren, Free Record Shops en VVV's. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (postkantoren, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.
Informatie tapas: Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.
|