Goed nieuws voor veel bluesliefhebbers, want een editie van Best of Blues staat alweer in de planning. Deze avond zijn er optredens van Snowy White's Blues Project, Oli Brown Band en Oberg! Een avondje blues van topkwaliteit!
Snowy White is een blues georiĂ«nteerde gitarist wiens sound, techniek en stijl klinkt als de originele blues maar dan met de passie van de classic rock. De Britse gitaarvirtuoos werd vooral bekend als (gast)gitarist van Pink Floyd en Roger Waters, met wie Snowy over de hele wereld tourde. Verder speelde hij samen met Peter Green, Thin Lizzy (officieel bandlid tussen 1979 en 1981), Gary Moore, Chris Rea en David Gilmour. Ook solo maakte Snowy White naam. Zijn grootste naamsbekendheid verwierf hij met het tijdloze âBird of Paradiseâ, wat een wereldwijde megahit werd in 1984.
In de muziek van Snowy zijn duidelijke bluesinvloeden, maar sommige nummers kunnen makkelijk onder de noemer progressieve rock vallen. In 2007 en 2008 tourde hij nog met Roger Waters de hele wereld over met zijn Dark Side of the Moon tournee en begin 2009 kwam er een nieuw album uit van Snowy White's Blues Project, getiteld 'In Our Time of Living'.
Tot 2000 had de jonge Oli Brown geen gitaar aangeraakt. Vanaf 2006 (hij was toen 16 jaar!) tourde hij tweemaal door Amerika en opende voor artiesten als Buddy Guy, Koko Taylor en Taj Mahal en in Europa voor Walter Trout, John Mayall en Paul Jones. In 2008 bracht Oli zijn debuutalbum uit, getiteld ' Open Road'. Diverse rock-en bluesmagazines waren razend enthousiast over het spel van Oli. En als je de volgende commentaren leest, dan weet je dat je bij het optreden van Oli in de Boerderij moet zijn!
âa real talent and should have a great careerâ by Joe Bonamassa âOli is MY heroâ by Walter Trout âEast Anglian whiz kid not to be missedâ by Paul Jones
Naast Oli Brown en Snowy White, zal ook Oberg op het podium te zien zijn. De meestergitarist Ted Oberg was de smaakmaker van Livinâ Blues, de Haagse band die met âWang Dang Doodleâ en âL.B. Boogieâ grote hits scoorde en ook over onze landsgrenzen furore maakte. Met de heroprichting van Oberg, de groep deed nota bene in de negentiger jaren ook al van zich spreken, is bluesminnend Nederland een sensationele live-band rijker.
Datum: vrijdag 19 februari 2010  Locatie: Dommelsch zaal
Kassa open: 19:30 uur Aanvang: 20:00uur
Voorverkoop: ⏠25,- (excl. servicekst) Avondkassa: ⏠28,- (indien beschikbaar)
Link Ticketservice.
Link: Snowy White www.snowywhite.com Oli Brown Band www.oliselectricblues.co.uk Oberg www.obergblues.nl
Informatie voorverkoop: Voorverkoop voor alle activiteiten loopt via Ticketservice Nederland. Dit zijn onder andere alle grotere Postkantoren, Free Record Shops, GWK's en VVV's. Ook kunt u kaarten reserveren via 0900-3001250 en via www.ticketservice.nl. Let op, via telefoon stopt de voorverkoop 10 dagen voor de show, via internet kunt u tot op de dag van het concert e-tickets kopen. Ook kunt u tot op de dag kaarten blijven kopen via de Ticketservice outlets (postkantoren, e.d.). Indien er een concert plaats vindt in de grote zaal van de Boerderij, is er ook de mogelijkheid kaarten te kopen voor concerten in de toekomst bij de entree.
Informatie tapas: Nooit meer met een lege maag naar een concert! Tot aanvang van het hoofdprogramma kunt u in het podiumcafe een heerlijke tapasmaaltijd bestellen. Betaalbaar en lekker! Vanaf 19.30 zijn de maaltijden te verkrijgen, let op de schoolborden voor de dagspecialiteiten. Kijk op informatie en kleine kaart voor het menu! Reserveren is niet nodig / mogelijk.
|